Mama Bilgilerini görmek için resimlere tıklayınız

Pediatric Weaning
Pediatric Weaning

4 haftalık ila 4 aylık arası kedi yavruları Büyüyen kedi yavruları Gebe/laktasyondaki dişiler Islatılarak kullanım seçeneği sağlayarak sütten kuru mamaya geçişi kolaylaştırır

press to zoom
Pediatric GROWTH
Pediatric GROWTH

Özellikle 4 aydan büyük yavru kediler için, kısırlaştırmaya kadar kullanım 4 aylık ila kısırlaştırılana kadar ki yavru kediler4 aylık ila 12 aylık arası tüm yavru kedilere verilebilir

press to zoom
NEUTERED SATIETY BALANCE
NEUTERED SATIETY BALANCE

Kısırlaştırılmış yetişkin veya kilo alma eğilimi olan kediler – Kısırlaştırmadan itibaren 7 yaşına kadar (Özel Amaçlı Yem) NEUTERED SATIETY BALANCE dry, ‘strüvit taşlarının tekrar oluşumunun azaltılması’ amacıyla, strüvit için doymamış idrar özellikleri veya metastabilize edici özellikleri ve/veya idrar asitleştirici özellikler ile kediler için formüle edilmiş diyetetik tam yemdir.

press to zoom
DENTAL
DENTAL

Ağız Hassasiyeti Bulunan Yetişkin Kediler için Diyetetik Tam Yem (Özel Amaçlı Yem) DENTAL dry, ‘strüvit taşlarının tekrar oluşumunun azaltılması’ amacıyla, strüvit için doymamış idrar özellikleri veya metastabilize edici özellikleri ve/veya idrar asitleştirici özellikler ile kediler için formüle edilmiş diyetetik tam yemdir.

press to zoom
HEPATIC
HEPATIC

HEPATIC kuru, kedilerde ‘kronik karaciğer yetmezliği durumunda, karaciğer fonksiyon desteği’ amacıyla formüle edilmiş komple bir diyetetik tam yemdir. Yüksek kaliteli protein, orta düzeyde protein, yüksek düzeyde esansiyel yağ asitleri ve sınırlandırılmış düzeyde bakır içerir.

press to zoom
Gastrointestinal Kitten
Gastrointestinal Kitten

Özellikle yavru kediler için GASTROINTESTINAL KITTEN kuru, ‘akut bağırsak emilim bozukluklarının azaltılması’ amacıyla, artırılmış elektrolit seviyesi ve yüksek oranda sindirilebilir maddeler ve ‘beslenme düzeninin iyileştirilmesi ve hastalık ya da operasyon sonrası iyileşme’ amacıyla yüksek enerji yoğunluğu, yüksek konsantrasyonda temel besin maddeleri, yüksek sindirilebilir maddeler ile yavru kediler için formüle edilmiş komple bir diyetetik tam yemdir.

press to zoom
Gastrointestinal Hairball
Gastrointestinal Hairball

Gastrointestinal Hairball tekrar eden tüy yumağı oluşumu veya benzer sindirim sistemi hassasiyetlerinde, kedinizin sindirim sistemi sağlığını destekleklemek için özel formüle edilmiştir. Yüksek sindirilebilir formül sindrim sistemi sağlığı ve bağırsak geçişini desteklemeye yardımcı olmak için dengeli lifler ve prebiyotikler ile zenginleştirilmiştir. Bu diyet kedinizin sağlıklı kilosunu koruması için orta seviyede kalori içerir.

press to zoom
Gastrointestinal
Gastrointestinal

Akut bağırsak emilim bozukluklarının azaltılması’ amacıyla, artırılmış elektrolit seviyesi ve yüksek oranda sindirilebilir maddeler ve ‘beslenme düzeninin iyileştirilmesi ve hastalık ya da operasyon sonrası iyileşme’ amacıyla yüksek enerji yoğunluğu, yüksek konsantrasyonda temel besin maddeleri, yüksek sindirilebilir maddeler ile kediler için formüle edilmiş komple bir diyetetik tam yemdir.

press to zoom
Gastrointestinal Moderate Calorie
Gastrointestinal Moderate Calorie

akut bağırsak emilim bozukluklarının azaltılması’ amacıyla artırılmış elektrolit seviyesi ve yüksek oranda sindirilebilir maddeler ve ‘sindirim bozukluklarının telafi edilmesi’ amacıyla yüksek oranda sindirilebilir maddeler ve düşük düzeyde yağ ile kediler için formüle edilmiş komple bir diyetetik tam yemdir.

press to zoom
Gastrointestinal Fibre Response
Gastrointestinal Fibre Response

Yüksek sindirilebilir formül sindrim sistemi sağlığı ve bağırsak geçişini desteklemeye yardımcı olmak için dengeli lifler ve prebiyotikler ile zenginleştirilmiştir. Konstipasyonun (Kabızlık) etkilerini yönetebilmek için bu diyet yüksek pisilyum seviyesi ile özel formüle edilmiştir. Bu diyet kedinizin sağlıklı kilosunu koruyabilmesi için yeterli enerji seviyesine sahiptir. Bu formül, idrar kesesinde struvit ve oksalat kristallerinin oluşumuna uygun olmayan bir ortam sağlamaya destek olur.

press to zoom
DIABETIC
DIABETIC

DIABETIC kuru, ‘glukoz ihtiyacının düzenlenmesi’ (Diabetes Mellitus) amacıyla hızla glukoza dönüşen karbonhidratların düşük düzeyde olması için formüle edilmiş komple bir diyetetik tam yemdir.

press to zoom
SATIETY WEIGHT MANAGEMENT
SATIETY WEIGHT MANAGEMENT

SATIETY WEIGHT MANAGEMENT kuru, kedilerde ‘aşırı kilonun azaltılması’ için formüle edilmiş komple bir diyetetik tam yemdir. Bu diyet mama, düşük enerji yoğunluğuna sahiptir.

press to zoom
Hypoallergenic Cat
Hypoallergenic Cat

HYPOALLERGENIC kuru, kedilerde ‘yem maddeleri ve besin maddelerine karşı hassasiyetin azaltılması’ için seçilmiş protein ve karbonhidrat kaynakları ile formüle edilmiş komple bir diyetetik tam yemdir.

press to zoom
Anallergenic Cat
Anallergenic Cat

ANALLERGENIC kuru, kedilerde ‘yem maddeleri ve besin maddelerine karşı hassasiyetin azaltılması’ için seçilmiş protein ve karbonhidrat kaynakları ile formüle edilmiş komple bir diyetetik tam yemdir.

press to zoom
Urinary S/O
Urinary S/O

Kedilerde; idrar asitleştirici özellikler ve düşük düzeyde magnezyum oranıyla “strüvit taşlarının çözülmesi” ve idrar asitleştirici özellikler ve orta düzeyde magnezyum oranıyla “strüvit taşlarının tekrar oluşumunun azaltılması” için geliştirilmiş komple bir diyetetik tam yemdir.

press to zoom
Renal
Renal

RENAL kuru, yüksek kaliteli proteinler ve sınırlandırılmış düzeyde fosfor içeriği ile, ‘kronik böbrek yetmezliği durumunda böbrek fonksiyon desteği’ amacıyla formüle edilmiş, kediler için geliştirilmiş komple bir diyetetik tam yemdir. RENAL kuru, ayrıca düşük düzeyde kalsiyum, düşük düzeyde D vitamini ve idrar alkalileştirici özellikleri ile ‘oksalat taşları oluşumunun azaltılması’ için formüle edilmiştir.

press to zoom
Calm
Calm

CALM dry, ‘strüvit taşlarının tekrar oluşumunun azaltılması’ amacıyla, strüvit için doymamış idrar özellikleri veya metastabilize edici özellikleri ve/veya idrar asitleştirici özellikler ile kediler için formüle edilmiş diyetetik tam yemdir.

press to zoom